Logo Czarodziejka Baniek

Bubble Show w Toruniu - Bańki mydlane dla dzieci

Jedną z najbardziej fantastycznych atrakcji, które oferujemy, jest Bubble Show – artystyczny pokaz baniek mydlanych. Ta niezwykła forma rozrywki już od lat zachwyca naszych klientów. Przygotowaliśmy kilka scenariuszy pokazu puszczania baniek mydlanych – dla dzieci jak i dorosłych, na wesela, urodziny imprezy firmowe czy inne uroczystości. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i potrafimy dostosować nasze pokazy do specyfiki danego wydarzenia, tworząc indywidualny spektakl.

 

 

 

Bubble show

Bańki mydlane z Torunia – odkryj ich urodę

Pokaz Bubble Show to niezwykłe doświadczenie dla każdego, kto ma okazję uczestniczyć w takim widowisku. Nasza animatorka baniek mydlanych zauroczy każdego swoim niezwykłym talentem i umiejętnościami. Z wirtuozją tworzy najbardziej fantastyczne kształty, zachwyca mnóstwem praktycznych sztuczek i iluzji, w efekcie czego powstaje prawdziwe i zjawiskowe Bubble Show. Wszyscy z zachwytem będą obserwować, jak powstają ogromne bańki mydlane, które potrafią przybierać najbardziej niezwykłe kształty. Aby to wyjątkowe wydarzenie stało się częścią Twojej imprezy, skorzystaj z oferty Wymarzone Party.

Puszczanie baniek mydlanych to coraz bardziej popularny sposób rozrywki na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych: urodziny, osiemnastki, rocznice oraz wydarzenia miejskie. Dzięki Bubble Show można również sprawić niespodziankę swoim bliskim w formie oryginalnego prezentu. Tego typu atrakcja na pewno przypadnie do gustu każdemu, bez względu na wiek czy zainteresowania. Jest to zdecydowanie coś innego niż tradycyjne formy rozrywki, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla osób poszukujących czegoś nietuzinkowego. Puszczanie baniek to nie tylko zwyczajny pokaz, ale i odkrywanie piękna ukrytego w tak banalnej rzeczy.

Puszczanie baniek mydlanych – niezwykła atrakcja dla każdego

Podczas naszych pokazów można odkryć różnorodność bańkowych atrakcji:

  • bańki mydlane pianowe, które tworzą delikatne i puszyste bańki unoszące się w powietrzu niczym małe chmurki
  • bańki mydlane dymne wprowadzają nieco tajemniczego klimatu
  • bańki mydlane ogniowe dodają adrenaliny do naszego występu
  • zamykanie w bańce mydlanej co stanowi prawdziwą gratkę dla wszystkich uczestników

Nasze pokazy trwają około 40 minut, podczas których Czarodziejka Baniek Mydlanych Magdalena Kalka przedstawi niezwykłe show, oraz zaprosi gości do zobaczenia bańki mydlanej od środka i sprawdzenia siebie w wykonaniu trików i bańkowych sztuczek. Przedstawienia są dynamiczne, pełne trików, tajemniczego dymu, a nawet i ognia! Wszystko jest oczywiście bezpieczne. Jeśli chcesz, aby o Twoim wydarzeniu mówiło się tygodniami i pamiętało latami, to ten pokaz jest właśnie dla Ciebie. Wyróżnij swoją imprezę wyjątkową atrakcją!

Ile to kosztuje?

Skontaktuj się z nami, powiedz na jakie wydarzenie, w jakim terminie i w jakiej lokalizacji potrzebujesz nasze Bubble Show, a my wyślemy Ci odpowiednią ofertę.

To czas na Twoje WYMARZONE PARTY