Fotobudka 360

Fotobudka 360 overhead w Toruniu - Wynajem fotobudki 360 stopni

Fotobudka to coraz częstszy sposób na utrwalenie wspólnych imprez oraz ciekawa atrakcja dla Twoich gości. Teraz taka możliwość jest w zasięgu Twojej ręki – wynajem fotobudki 360 w Toruniu jeszcze nigdy nie był taki prosty! Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Fotobudka 360

Fotobudka obrotowa 360 – o co w tym wszystkim chodzi?

Zwykłe zdjęcia w dobie TikToka czy rolek na Instagramie tracą powoli swoją atrakcyjność. Coraz bardziej popularną formą utrwalania ciekawych chwil stał się wynajem fotobudki 360. O co w tym wszystkim chodzi? Fotobudka obrotowa różni się od klasycznej tym, że jest wyposażona w mechanizm, który umożliwia nagranie krótkich filmów. Dzięki temu uczestnicy mogą uzyskać dynamiczne i interesujące filmy zamiast klasycznych zdjęć. Ta nowoczesna wersja fotobudki jest coraz bardziej popularna na imprezach i eventach ze względu na swoją interaktywność i atrakcyjność dla uczestników.

 

Jak to się robi, czyli nagrania z fotobudki

Posiadamy do wynajęcia Fotobudkę 360 Overhead – nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia wykonanie doskonałej jakości filmów. Od popularnej na rynku fotobudki odróżnia ją to, że nie posiada podestu, który ogranicza ilość osób, co pozwala na swobodne korzystanie z niej przez większą ilość osób, bez obaw o ich bezpieczeństwo, niezależnie od wieku czy ewentualnych ograniczeń fizycznych. Aby zarejestrować film, goście wchodzą pod szeroką konstrukcję przypominającą bramę i zaczynają się bawić, jak podczas standardowej imprezy. W tym samym czasie kamera porusza się na ruchomym ramieniu, filmując pod kątem 360 stopni bawiące się osoby. Dodatkowo goście mogą korzystać z kolorowych gadżetów oraz zestawów do tworzenia baniek mydlanych, które uczynią film z fotobudki 360 wyjątkowym!

Mamy nagranie, ale co dalej?

Po skorzystaniu z fotobudki 360 i zrobieniu nagrania, użytkownik ma możliwość pobrania filmu bezpośrednio na swoje urządzenie za pomocą kodu QR. Nagranie można od razu udostępnić w mediach społecznościowych. Dodatkowo film można spersonalizować poprzez dodanie tytułu uroczystości lub własnego logo.

Szukasz fotobudki obrotowej w Toruniu? My ją mamy!

Jak działa wynajem fotobudki obrotowej? To naprawdę proste! Wystarczy skontaktować się z nami, ustalić termin oraz miejsce imprezy, a resztą zajmiemy się my. Fotobudka 360 Overhead – VideoBrama zostanie dostarczona na miejsce imprezy wraz z kompletem akcesoriów do zabawy oraz przeszkolonym operatorem, który zadba o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Możesz być pewny, że Twoi goście będą zachwyceni możliwościami, jakie daje fotobudka obrotowa!

Koszt wynajęcia VideoBramy - Fotobudki 360 Overhead wynosi:

850 zł/2h,

1250 zł/3h,

1500 zł/4h.

Profesjonalna obsługa oraz dojazd do 50 km wliczone są w cenę.

To czas na Twoje WYMARZONE PARTY