Wizyta Misia Zdzisia

Wizyta misia Zdzisia - Miś na specjalne okazje od Wymarzone Party

Wyobraź sobie uśmiechnięte buzie dzieci, gdy na ich przyjęciu urodzinowym pojawia się wielki miś, albo zdziwienie gdy na 18-stych urodzinach prezent wręcza przytulanka! Miś Zdziś to żywa maskotka, która wnosi mnóstwo radości w każde wydarzenie. Niezależnie od tego, czy organizujesz wesele, urodziny, czy inną imprezę, wizyta tego sympatycznego misia sprawi, że goście będą zachwyceni i na długo zapamiętają tę wyjątkową atrakcję.

 

 

 

Wizyta Misia Zdzisia

Wizyta maskotki na Twoim przyjęciu

W dzisiejszych zwariowanych czasach organizując przyjęcia, coraz częściej stawiamy na nietypowe rozwiązania, które przykuwają uwagę gości i sprawiają, że impreza pozostaje na długo w ich pamięci. Jednym z coraz popularniejszych pomysłów na urozmaicenie przyjęcia jest wynajęcie żywego misia, takiej jak nasz niezwykły Miś Zdziś. Nie oszukujmy się. Każdy jako dziecko marzył o prezencie, którym jest wielki miś na urodziny. A co, jeśli takie marzenie możesz spełnić swojemu dziecku, siostrze, babci czy koledze z klasy? Już teraz możesz urozmaicić przyjęcie urodzinowe swojego dziecka albo zaskoczyć gości weselnych pociągiem, który poprowadzi ogromny miś. Miś na wesele będzie również oryginalnym pomysłem, zwłaszcza gdy zaangażujesz do tego doświadczonego animatora, który sprawi, że zabawa będzie niezapomniana.

 

Miś na przyjęcia – żywe maskotki w miejscowości Toruń i okolice!

W tradycyjnym rozumieniu miś maskotka kojarzy się głównie z zabawkami dla dzieci, ale dzięki nowej modzie, takie atrakcje zyskują zupełnie nową publiczność. Wiele osób decyduje się na wynajęcie naszego Misia Zdzisia nie tylko na przyjęcia dla najmłodszych, ale również na imprezy dla dorosłych, takie jak 18-ste, 40-te czy nawet 60-te urodziny. Nie masz możliwości uczestniczyć w imprezie urodzinowej? Spokojnie, Miś Zdziś może w Twoim imieniu wręczyć prezent solenizantowi.

Wizyta Misia Zdzisia na każdym ważnym wydarzeniu z pewnością doda mu niepowtarzalnego uroku i sprawi, że będzie ono wyjątkowe. Wyobraź sobie, jak ten sympatyczny miś wita gości na weselu, tańczy z Parą Młodą i pozuje do zdjęć. Jego obecność z pewnością rozluźni atmosferę i sprawi, że goście będą się świetnie bawić. To niezwykłe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w pamięci Pary Młodej i ich gości. Zapraszamy do skorzystania z usług wynajmu żywej maskotki Misia Zdzisia i sprawdzenia, jak wiele radości i zabawy może przynieść ta nietypowa atrakcja.

Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajęcie Misia Zdzisia?

30 min wizyty to koszt wysokości 300 zł.

Dojazd na terenie Torunia i najbliższych okolic wliczony w cenę, do dalszych okolic dojazd za dopłatą.

To czas na Twoje WYMARZONE PARTY