Święta i okazje

Święta i okazje w Toruniu - Atrakcje od Wymarzone Party

Święta dla dzieci są zawsze niezwykłym przeżyciem owianym tajemnicą i magią. Często towarzyszy im wiele emocji, które zapadają w pamięć na całe życie, a nawet stają się ważniejszą pamiątką niż same prezenty. Imprezy okolicznościowe są doskonałą okazją do wspólnego świętowania i spędzenia czasu z bliskimi. Nasze Animatorki zapewnią dzieciom pełne ekscytacji momenty, poprowadzą udział w świątecznych animacjach obfitujących w niecodzienne tradycje.

 

Święta i okazje

Toruń – imprezy świąteczne dla dzieci

Na imprezie liczy się dobre towarzystwo i jeszcze lepsza atmosfera, którą jesteśmy w stanie zapewnić. Nasz team animatorek specjalizuje się w imprezach okolicznościowych – Dzień dziecka, Wielkanoc, Mikołajki czy Boże Narodzenie – nawet najbardziej nieśmiali uczestnicy zaczną się bawić i relaksować. A gdy chcesz, żeby Twoja pociecha poczuła się niczym Harry Potter albo Dobra Wróżka – potrafimy sprawić, żeby świąteczna impreza nabrała magicznego charakteru.

Andrzejki, Halloween, czy bale karnawałowe z nami będą ciekawą rozrywką dla dzieci. Organizujemy różnego rodzaju konkursy związane z tematyką świąteczną, prowadzimy występy artystyczne, czy nawet wcielamy się w postacie z bajek i filmów. Dzięki nam imprezy świąteczne w Toruniu staną się jeszcze bardziej magiczne i wyjątkowe dla wszystkich uczestników – czy to małych, czy dużych.

Nauka poprzez zabawę – imprezy świąteczne z animatorem

Święta i okazje 4Udział w świątecznych imprezach może mieć też charakter edukacyjny. Wyobrażasz sobie Pierwszy Dzień Wiosny bez Marzanny, Dzień Dziadków bez laurki albo Dzień Ziemi bez sprzątania okolicznych parków? Ich głównym celem są zabawy edukacyjne, w których opowiemy historię o niezwykłych świętach.

Imprezy okolicznościowe z nami będą pełne gier, konkursów i zadań integracyjnych, a także licznych oryginalnych niespodzianek.

Jak wielką radość sprawią halloweenowe przebieranki, straszne opowieści o złych czarownicach czy drążenie buziek w dyni? Przekonajcie się sami. Takie zabawy poprzeplatane barwnymi opowieściami nie tylko bawią, ale i wspomagają rozwój naszych pociech, a także sprawiają, że dzieci zrozumieją wagę świąt i odczują większą radość, gdy już przyjdą.

 

 

To czas na Twoje WYMARZONE PARTY