Imprezy firmowe

Imprezy dla firm, gmin i placówek w Toruniu - Wymarzone Party

Na pewno zdarzyło Ci się bywać na miejskich czy gminnych imprezach, gdzie wiało nudą… albo byłeś na sztampowej firmowej imprezie, gdzie jedyną okazją do rozrywki było jedzenie i firmowe ploteczki. Organizujesz takie uroczystości i myślisz, w jaki sposób zaskoczyć swoich gości? Chcesz, by ludzie dumnie orzekli, że jesteś najlepszym organizatorem festynów? My Ci w tym pomożemy. Z nami już żadna gminna, miejska czy nawet firmowa impreza w Toruniu nie będzie nudna.

 

Atrakcje na imprezę firmową

Jakie atrakcje na imprezę firmową z dziećmi czekają Cię z Wymarzone Party?

Przygotowujemy atrakcyjne i bezpieczne zabawy, które nie tylko bawią, ale także integrują i aktywizują naszych małych uczestników. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję między innymi bawić się bańkami mydlanymi, zobaczyć modelowanie balonów w różne fantazyjne kształty, które później będą mogły zabrać ze sobą oraz uczestniczyć w emocjonujących zabawach z wieloma animacyjnymi gadżetami, np. z chustą animacyjną.

 

Co proponujemy na wydarzenia kulturalne w Toruniu?

Każda impreza gminna czy miejska to wielkie wydarzenie dla mieszkańców. To czas gdy place ożywają i pulsuje w nich dużo energii. W trakcie tych wyjątkowych dni nie może zabraknąć animacji dla najmłodszych. Gwoździem programu będą nasze atrakcje! Proponujemy tatuaże brokatowe, stanowisko z balonami, watę cukrową, popcorn, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, stanowisko z warsztatami, bańkami mydlanymi i wiele innych. Posiadamy również uwielbiane przez dzieci żywe maskotki, ogromnego Misia Zdzisia, a także jednorożca, myszkę, dinozaura, clowna i króliczka. Fantastyczną atrakcją jest również nasza strefa gier plenerowych i klocków konstrukcyjnych, gdzie jednocześnie może bawić się około 40 osób. Gry te uwielbiane są zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych.

Dni Torunia, dni gminy, dożynki, festyny i festiwale – te wszystkie wydarzenia są świetną okazją do integracji społeczności oraz promocji lokalnych tradycji. Dzięki naszym propozycjom animacji staną się pełne radości, kreatywności i niezapomnianych przeżyć dla wszystkich dzieci, bez względu na wiek i zainteresowania.

Imprezy dla dzieci w szkołach i przedszkolach

Nie zapomniałyśmy także o imprezach szkolnych i imprezach dla przedszkolaków. Bale karnawałowe, Andrzejki, Mikołajki, Dzień Misia i Dni postaci z bajek czy bardziej poważne uroczystości takie jak rozpoczęcie roku szkolnego, pożegnanie zerówki – to tylko kilka wydarzeń, które organizujemy dla szkół i przedszkoli. W ramach takich wydarzeń mamy przygotowane wiele różnorodnych zabaw, które będą dostosowane do wieku oraz zainteresowań uczestników. Wizyta Misia Zdzisia lub innej ulubionej postaci z bajek z pewnością sprawi radość każdemu. Ponadto animatorzy mogą zaproponować różnorodne konkursy, gry i zabawy integracyjne, które będą budować atmosferę współpracy i zabawy.

To czas na Twoje WYMARZONE PARTY